Autodoradca Poznań

Autodoradca z miasta Poznań

Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Może jesteś świeżo upieczonym kierowcą i nie do końca orientujesz się w branży motoryzacyjnej? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z usług naszego autodoradcy. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej firmy w Poznaniu, a specjaliści pomogą Ci w sprawdzeniu Twojego przyszłego pojazdu, jeszcze zanim wydasz przygotowaną gotówkę. Dzięki nam zakup pierwszego (a także każdego kolejnego) samochodu będzie w 100% pewną inwestycją. Autodoradca z Poznania bez problemu dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce, aby sprawdzić samochód samemu bądź uda się do sprzedawcy z Tobą i wspomoże w zakupie.


Autodoradca w Poznaniu

Auto doradca w Poznaniu

Nie kupuj kota w worku, lepiej kilkukrotnie upewnij się, co do tego, że wybierasz dobrej jakości produkt. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zakupu samochodów, które nie są tanimi maszynami. Nasz autodoradca z Poznania sprawdzi z Tobą całą specyfikację techniczną, porówna z Twoimi potrzebami i podpowie rozwiązania, które będą dla Ciebie idealne. To jednak nie wszystko, co mogą dla Ciebie zrobić nasi specjaliści branży motoryzacyjnejNegocjacje podczas zakupu pojazdu z autodoradcą w Poznaniu

Autodoradca Poznań

Po oględzinach i jeździe próbnej przychodzi czas na zawarcie transakcji. To właśnie na tym etapie staramy się wynegocjować kompromis ceny, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Z naszym autodoradcą nie robisz tego sam! Wręcz przeciwnie – nie musisz się nawet odzywać, jeśli nie chcesz. Nasi fachowcy zajmą się ustaleniem ceny, która w pełni powinna Cię usatysfakcjonować. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć solidnym samochodem, nie ponosząc tak dużego kosztu.
Kompleksowa i szczegółowa diagnostyka pojazdu

Przed zakupem nowego auta nasi specjaliści kompleksowo i szczegółowo je sprawdzają. Dzięki nam dowiesz się więcej o grubości lakieru na karoserii oraz poprawności funkcjonowania wyposażenia, które znajduje się na pokładzie auta. Ponadto zweryfikujemy całą potrzebną dokumentację. Z nami nie musisz się bać, że trafisz na „nieszczerego” sprzedawcę, nasze czujne oko postara się dopilnować wszystkiego. Dzięki temu możesz być pewny, że kupujesz sprawny samochód, który posłuży Ci dłuższy czas.


Skontaktuj się z nami!